רילטי אקזקיוטיב רשת נדל"ן בינלאומית.

רילטי אקזקיוטיב הינה רשת לשיווק ויזמות נדל"ן בינלאומית שהוקמה בשנת 1965 בארה"ב על ידי דייל רקטור שהגה רעיון מהפכני , אנשים שנוקטים יוזמה על מנת להצליח, עליהם להיות מתוגמלים היטב עבור המאמץ שהשקיעו ביוזמתם , ובכך נולדה רילטי אקזקיוטיב כחברה המתקדמת ביותר בתחומה בשיטות עבודה מתקדמות ופיתוח טכנולוגיית השיווק החדישה בעולם ביזמות, שיווק ותיווך במקרקעין .

רילטי אקזקיוטיב פרוסה כיום ברחבי העולם: ניתן למצוא את סניפיה ברחבי ארה"ב, אוסטרליה, קנדה, מקסיקו, במדינות אירופה ואמירויות המפרץ. כיום החברה מונה מעל ל- 8,000 סוכנים מדופלמים ומקצועיים אשר מביאים את בשורת השיווק ליזמות במקרקעין הרמת האיכות והשירות הגבוהה ביותר שניתן לקבל כיום.

רילטי אקזקיוטיב פרצה דרך לחזון של שירות וטכנולגיה של שיווק חדשה, שכיום נוהגות כמוה רוב החברות הקיימות בשוק. זהו נצחונו של דייל רקטור שהצליח לקדם את רילטי אקזקיוטיב לגידול של 887% בצמיחה העסקית למחזור של כמילארד דולר בשנת 1994 ומשם ליציבות וצמיחה עסקית מדי שנה . רילטי אקזקיוטיב הנה החברה הפרטית היחידה בענף שנמצאת בין 300 החברות הפרטיות הרווחיות ביותר בארה"ב . שיטות העבודה שפותחו ברשת רילטי אקזקיוטיב במהלך השנים כשיטות עבודה רשתיות הונחו ויושמו בצורה אחידה תוך התאמה לשוק המקומי בכל שווקי העולם בהן נמצאת רשת רילטי אקזקיוטיב. בכל מדינה בה הדרך הונחה ויושמה, הפכה הרשת המקומית להיות המובילה, האיכותית והמתקדמת ביותר בתחומה.

רילטי אקזקיוטיב הוקמה כמותג בישראל בשנת 2006 על ידי אנשי העסקים שמעון אייזנברג וציון בן חיים.כמו כן, הוקמה המכללה ללימודי נדל"ן של הרשת בישראל ודרכה של רילטי אקזקיוטיב ישראל החלה ביישום הדרך ושיטות העבודה שהוכיחו את עצמן ברחבי העולם.

כיום מונה הרשת 18 סניפים פעילים ורווחיים בפריסה ארצית - מבאר שבע בדרום ועד נהריה בצפון.

רשת REALTY EXECUTIVES ישראל שמה לה למטרה להיות רשת לשיווק ויזמות נדל"ן הגדולה, האיכותית והמקצועית בארץ, המפעילה מערך הדרכה ותמיכה ארצי

 REALTY EXECUTIVES הוד השרון

REALTY EXECUTIVES הוד השרון הינו מהזכיונות הוותיקים ביותר בארץ,קיים מאז 2009 ,מנוהל היום ע"י רוני סיני .

ב-REALTY EXECUTIVES הוד השרון לרשותך צוות של כ-7 מנהלי נכסים  שידעו להתאים לך את העסקה הטובה ביותר שתהיה אולטימטיבית עבורך והמקצועי ביותר.

מנהלי הנכסים של REALTY EXECUTIVES הוד השרון חדורי מוטיבציה גבוהה, מחויבים להצלחה ובעלי אחריות אישית ואתית גבוהה. כל סוכן חותם על קוד אתיקה, המחייב אותו לעבוד ביושר ובאמינות.

מנהלי הנכסים של REALTY EXECUTIVES  מונה מנהלי נכסים מקצועיים מדופלמים בעלי תעודה R.E.I.B ובעלי רישיון תיווך ממשרד המשפטים.
מסלול ההכשרה מבוסס על תוכנית הלימודים העשירה של רילטי אקזקיוטיב העולמית הנתמכת בניסיון של עשרות שנים בעולם הירידה לפרטים הקטנים והפכו בזכות הידע ושיטות העבודה הייחודית למובילי דעה בענף הנדל"ן .

מנהלי הנכסים של REALTY EXECUTIVES מוכיחים רמה גבוהה של מקצועיות ומומחיות ובענף הנדל"ן.

מנהלי הנכסים של REALTY EXECUTIVES ידאגו שתהליך המו"מ ינוהל בצורה הגונה ותקבלו עבור הנכס שלכם את מלוא התמורה.

לבעלי נכסים אנו מתחייבים בכתב לתכנית שיווקית מוגדרת וברורה למכירת הנכס,באופן מקצועי ואפקטיבי.

קוד אתיקה REALTY EXECUTIVES :

נפעל בנאמנות,שקיפות ובהגינות.                                                                                                                                                                              
         
נמסור מידע מלא ואמין כחלק בלתי נפרד מהשירות.

ניצור בידול שיעניק יתרון יחסי על מתחרים.

השירות יוענק לבעל הנכס רק לאחר שיוחתם על הזמנת שירותי תיווך בבלעדיות ותוכנית פעולה לשיווק הנכס.

נקיים את כל פעולות השיווק עליהם התחייבנו.

נזין את כל פרטי הנכס למאגר המשרדי בשקיפות מלאה כדי לאפשר שיתוף פעולה מלא  ומתן שירות מהיר ומקצועי ללקוחות המשרד.

ננהל את העסק על פי חוקי מדינת ישראל, הוראת מס הכנסה ונהלי הרשת.
בואו להנות מהיתרונות של רשת נדל"ן בינלאומית.

                                                

נשמח לראותכם בין לקוחותינו המרוצים.
בהצלחה ,

צוות רילטי אקזקיוטיב  הוד השרון

 

 רח´ סוקולוב 10, הוד השרון טלפון : 09-7442000